MAŠE Z UDELEŽBO VERNIKOV.

Razdalja med osebami ali družinami v cerkvi mora biti 1,5 metra!

Upoštevati je potrebno vsa navodila za preprečevanje okužb(maske, razkuževanje rok, razdalja med osebami ali med družinami,…)

Pol ure pred vsako sv. mašo prilika za sv. spoved v zakristiji.

ZAKONSKI JUBILANTI 2021

V času epidemije je toliko pomembneje, da se drug drugega spomnimo in da se na drugačen način razveselimo naših obletnic.

Letos bomo na Facebook profilu župnij Pivka, Šmihel in Košana poskušali čestitati zakonskim jubilantom.

Vabim zakonce, ki v tem letu praznujete 5, 10, 15, 20, 25,…obletnico poroke, da na Fb profilu župnij pošljete sporočilo o svoji obletnici (imena, župnija, datum poroke, morda priložite tudi sliko). Vsak teden bomo objavili čestitko parom, ki praznujete v tistem tednu. V imenu jubilantov lahko obvestilo pošljete tudi sorodniki (seveda z njihovo privolitvijo).

URNIK VEROUKA NAJDETE TUKAJ.

Pivka

PIVKA: Čiščenje cerkve: Petelinje  80-100.

ŠMIHEL